U wordt doorgestuurd naar haagskorfbal.nl na 6 seconden

NK Website Banner

BinKix Kerst

Opstellingen huidige week

Op deze pagina zijn de opstellingen te vinden voor het aankomende weekend. Mocht je al lang van te voren weten dat je een bepaald weekend niet aanwezig kunt zijn laat dit dan alvast weten. De contactgegevens zijn te vinden op de pagine van het wedstrijdsecretariaat. Wil je afschrijven voor een van de onderstaande wedstrijden?

Voor de jeugd (B t/m F) : telefonisch afschrijven is mogelijk tot donderdagavond 17.00 uur bij Katinka de Joode - 06-49415417. Dit kan door te sms-en, whatsappen of mailen (Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.). Bij het afschrijven graag ook een reden vermelden. Het afschrijven voor een wedstrijd verloopt via het wedstrijdsecretariaat, en niet via de trainers.

Voor de technische commissie:

  • 1, 2 en A: afschrijven bij de coach
  • 3 tm 6: afschrijven bij de aanvoerder

 

Opstellingen voor week 38 voor de vereniging HKV / Ons Eibernest in Den Haag

 

za 21/09
15:30
1
Klasse:1D Wedstrijdnummer: WK667
Roda 1 -  HKV / Ons Eibernest 1
DamesErinn, Joan, Laura, Samantha, Sanne
HerenBlessdy, Julian, Matthijs, Tjarko, Vincent
CoachMady, Chris
Verzamelen13:15
ScheidsrechterR. Dekker
LocatieWestzaan in Westzaan

 

za 21/09
14:00
2
Klasse:R1E Wedstrijdnummer: WK3340
Roda 2 -  HKV / Ons Eibernest 2
DamesAmber, Erinn, Joan, Liz, Marisha, Neri, Wendy
HerenKeoni, Luca, Maurice, Max, Melvin, Timo
CoachDennis, Onno
Verzamelen12:00
ScheidsrechterR. Steenwijk
LocatieWestzaan in Westzaan

 

zo 22/09
13:00
3
Klasse:R2J Wedstrijdnummer: WK4541
Phoenix 3 -  HKV / Ons Eibernest 3
DamesEmke, Melissa, Paula, Saskia
HerenDanny, Leander, Randy, Soufyan
Coach
ReservesMady (7), Niek (A1), Sander (A1)
Verzamelen11:30
ScheidsrechterR. den Otter
LocatieVan Doornenplantsoen in Zoetermeer
Opmerking afgemeld: Kallista, Fabian, Stefan

 

zo 22/09
13:00
4
Klasse:R3Q Wedstrijdnummer: WK4563
NKV 2 -  HKV / Ons Eibernest 4
DamesBelinda, Bonita, Danielle, Sjors (B1)
HerenBas, Gerard, Sjors, Wouter
Coach
ReservesSascha (B1)
Verzamelenonbekend
LocatieWettenseind in Nuenen
Opmerking afgemeld: Bodine, Maartje, Melissa, Harro, Harry

 

zo 22/09
13:00
5
Klasse:R4I Wedstrijdnummer: WK4560
Purmer 2 -  HKV / Ons Eibernest 5
DamesBianca, Carolyn, Inge, Ingrid, Nicky, Scharda
HerenArvind, Bobby, Marcel, Marco, Robbert
Coach
Verzamelenonbekend
LocatiePurmer-Noord in Purmerend

 

zo 22/09
13:00
6
Klasse:S-230 Wedstrijdnummer: BK12261
KZ Danaiden 11 -  HKV / Ons Eibernest 6
DamesIrene, Joy, Karin, Lisanne, Mandy
HerenBjorn, Colin, Jesse, Max, Ruben
Coach
Verzamelen11:45
LocatieMontgomerystraat in Leiden
Opmerking afgemeld: Ilana, Ilana, Marijn, Marijn

 

za 21/09
12:30
A1
Klasse:AOKC Wedstrijdnummer: WK6400
KVS / Maritiem A1 -  HKV / Ons Eibernest A1
DamesAinhoa, Fay, Nikki, Vera
HerenGijs, Niek, Sander, Twan
CoachArno, Fabian, Randy
ReservesEsmee (B1), Sjors (B1), Sascha (B1), Tommie (B1)
Verzamelen10:45
ScheidsrechterJ. Niezink
LocatieCas van Dijkpark in Scheveningen

 

za 21/09
11:15
A2
Klasse:A-049 Wedstrijdnummer: BK12130
Meervogels / Física A3 -  HKV / Ons Eibernest A2
DamesDianne, Gaby, Licia, Louise, Lyanne, Roxanna, Yasmine
HerenAurang, King, Nick, Nico, Pedro
CoachIngrid, Annemieke
Verzamelen10:00
LocatieVernedesportpark in Zoetermeer

 

za 21/09
16:00
B1
Klasse:BHKC Wedstrijdnummer: WK7438
Tempo B1 -  HKV / Ons Eibernest B1
DamesChanique, Chenoa, Esmee, Nienke, Sjors
HerenFloris, Luco, Ole, Sascha, Tommie
CoachMatthijs, Melvin, Vincent
Verzamelen14:15
ScheidsrechterJP. Zandbergen
LocatieZegersloot in Alphen ad Rijn

 

za 21/09
10:30
B2
Klasse:B-016 Wedstrijdnummer: BK3823
HKV / Ons Eibernest B2 -  Dubbel Zes / Futura B2
DamesCaithlyn, Layla, Roby, Tatum, Yadira
HerenBrian, Brooklyn, Jaimy, Victor
CoachArjan
ReservesNienke (B1), Luco (B1)
Verzamelen09:30
LocatieHKV/Ons Eibernest in Den Haag

 

za 21/09
13:00
C1
Klasse:C-014 Wedstrijdnummer: BK5178
Phoenix C1 -  HKV / Ons Eibernest C1
DamesChaya, Cheyenne, Katie, Sanne, Sienna
HerenMemet, Mitchel, Noah Jonathan, Tristan
CoachMarijn, Martin, Peter
ReservesJorrit (D1)
Verzamelen11:45
LocatieVan Doornenplantsoen in Zoetermeer
Opmerking afgemeld: Sterre

 

za 21/09
10:00
D1
Klasse:D-018 Wedstrijdnummer: BK6591
ALO D1 -  HKV / Ons Eibernest D1
DamesChequenne, Lisanne, Roda, Sandy
HerenJorrit, Lars, Nathan, Twan
CoachJimmy, Max, Peter
ReservesSienna (C1), Noah Jonathan (C1)
Verzamelen09:15
ScheidsrechterLaurine Kuijpers
LocatieBosjes van Pex in Den Haag

 

za 21/09
11:00
D2
Klasse:D-119 Wedstrijdnummer: BK6555
ALO D2 -  HKV / Ons Eibernest D2
DamesAwista, Danja, Julia, Parya
HerenBaris, Berken, Dylan, Egemen, Willy
CoachBrian, Floris
ReservesSandy (D1), Lars (D1)
Verzamelen10:15
ScheidsrechterLucas Jense
LocatieBosjes van Pex in Den Haag

 

za 21/09
11:45
E1
Klasse:E-075 Wedstrijdnummer: BK8770
HKV / Ons Eibernest E1 -  Excelsior E2
DamesLuna, Sara
HerenIngomar, Jeveraino, Justin
CoachEsmee, Fay, Marit
Verzamelen11:15
LocatieHKV/Ons Eibernest in Den Haag

 

za 21/09
13:00
F1
Klasse:F-003 Wedstrijdnummer: BK10760
HKV / Ons Eibernest F1 -  Achilles F1
DamesDanieke, Fleur, Noa
HerenOkan, Yannick
CoachSaskia, Sjors, Luco
Verzamelen12:30
LocatieHKV/Ons Eibernest in Den Haag
Opmerking afgemeld: Demi

 

za 21/09
09:30
F2
Klasse:F-023 Wedstrijdnummer: BK10744
KVS / Maritiem F2 -  HKV / Ons Eibernest F2
DamesDewi
HerenMees, Menno
CoachAinhoa, Vera
ReservesDanieke (F1), Demi (F1)
Verzamelen08:30
ScheidsrechterDaphne Janssen
LocatieCas van Dijkpark in Scheveningen

 

12,62891