NK Website Banner

NK Website Banner

Standen

De standen in de poules van HKV / Ons Eibernest, Den Haag

Overgangsklasse A (veld)
1DOS 1220044232(10)
1SKF 1220043625(11)
3Unitas / Perspectief 1210123634(2)
3OWK 1210123332(1)
3KIOS 1210123335(-2)
3HKV / Ons Eibernest 1210123032(-2)
7Antilopen / Lancyr Deelen 1200202431(-7)
7Nic. / Alfa-college 1200203346(-13)
Reserve Overgangsklasse A (veld)
1Wageningen 2220043725(12)
1Oost-Arnhem 2220043328(5)
3Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 2211033330(3)
4DSC 3210123324(9)
4Blauw-Wit 4210123429(5)
6KZ / Thermo4U 3201112932(-3)
7Unitas / Perspectief 3200202934(-5)
7HKV / Ons Eibernest 2200201642(-26)
KNKV Reserve 1e klasse H (veld)
1Fortuna / Delta Logistiek 3220043223(9)
2Tempo 3211031918(1)
2Groen Geel 3211032924(5)
4AW.DTV 3210123635(1)
5ZKV 20000000(0)
6Die Haghe 3100101415(-1)
6DES 210010917(-8)
8HKV / Ons Eibernest 3200202431(-7)
KNKV Reserve 2e klasse B (veld)
1Sporting Trigon 3220043122(9)
1KVA 3220044536(9)
1Dalto / Klaverblad Verzekeringen 6220044632(14)
4Achilles 411002128(4)
5KZ / Thermo4U 5100101825(-7)
6DSC 4200202633(-7)
6Synergo 3200203243(-11)
6HKV / Ons Eibernest 4200202233(-11)
KNKV Reserve 4e klasse C (veld)
1Sporting Trigon 5220043917(22)
1OKV 4220043120(11)
3ZKV 4210122426(-2)
3KZ Danaiden 5210122225(-3)
5HKV / Ons Eibernest 510010914(-5)
5Refleks 5100101117(-6)
7AW.DTV 4200201229(-17)
Breedtekorfbal Senioren Zondag poule 029 (najaar)
1Dubbel Zes 3220042320(3)
2HKV / Ons Eibernest 6211032016(4)
3Haarlem 3201112224(-2)
4KZ Danaiden 9200201419(-5)
A-junioren Hoofdklasse B (veld)
1DSC A1220042920(9)
1DeetosSnel A1220043017(13)
3Oranje Wit A1210123327(6)
3Fortuna / Delta Logistiek A1210123029(1)
3Nieuwerkerk A1210122324(-1)
3PKC / SWKGroep A1210122428(-4)
7KCC / SO natural A1200202531(-6)
7HKV / Ons Eibernest A1200202139(-18)
Breedtekorfbal Junioren poule 060 (najaar)
1Excelsior A222004238(15)
1KVS / Maritiem A3220041917(2)
3HKV / Ons Eibernest A2200201014(-4)
3GKV A2200201528(-13)
Breedtekorfbal Junioren poule 085 (najaar)
1Excelsior A321103137(6)
1HKV / Ons Eibernest A321103118(3)
3ONDO A421012159(6)
4Meervogels / Física A420020520(-15)
B-aspiranten 1e klasse K (najaar)
1HKV / Ons Eibernest B1220043710(27)
2KZ Danaiden B1210121223(-11)
2TOP / SolarCompleet B2210122126(-5)
4VEO B1200201223(-11)
B-aspiranten 2e klasse K (najaar)
1Refleks B1220043819(19)
2ODO B1210122629(-3)
2Dubbel Zes B1210122025(-5)
4HKV / Ons Eibernest B2200201829(-11)
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 027 (najaar)
1ONDO C2211031310(3)
1Excelsior C121103109(1)
3ODO C121012118(3)
4HKV / Ons Eibernest C120020411(-7)
Breedtekorfbal D-pupillen poule 014 (najaar)
1KVS / Maritiem D122004299(20)
2Die Haghe D2210121313(0)
2VEO D1210121215(-3)
4HKV / Ons Eibernest D1200201027(-17)
E-pupillen poule 065 (najaar)
1HKV / Ons Eibernest E122004267(19)
1ALO E3220041710(7)
3KVS / Maritiem E220020922(-13)
3Refleks E320020821(-13)
E-pupillen poule 170 (najaar)
1Lynx E22200451(4)
1Achilles E42200485(3)
3HKV / Ons Eibernest E22002035(-2)
3Dubbel Zes E32002038(-5)
F-pupillen poule 005 (najaar)
1VEO F121012138(5)
1HKV / Ons Eibernest F1210121212(0)
1Achilles F1210121213(-1)
1Futura F121012913(-4)
F-pupillen poule 088 (najaar)
1Achilles F422004157(8)
1ONDO F622004117(4)
3HKV / Ons Eibernest F2210121210(2)
4Fortuna / Delta Logistiek F420111710(-3)
4Lynx F120111512(-7)
6ALO F31001068(-2)
6KVS / Maritiem F31001013(-2)