BINKIX Banner

BINKIX Banner Mobiel

Wedstrijdprogramma

Korfbal Competitie Overzicht | programma1718zaal
week 4 : van dinsdag 23 januari 2018 t/m maandag 29 januari 2018
za 27/1 11:00DeetosSnel C1 - HKV / Ons Eibernest C1DeetosSnel-hal in Dordrecht
za 27/1 12:05HKV / Ons Eibernest E2 - Dubbel Zes E2HKV/Ons Eibernesthal in Den Haag
za 27/1 13:15HKV / Ons Eibernest B1 - ZKV B1HKV/Ons Eibernesthal in Den Haag
za 27/1 14:45HKV / Ons Eibernest C2 - KVS / Maritiem C2HKV/Ons Eibernesthal in Den Haag
za 27/1 15:00OZC F2 - HKV / Ons Eibernest F1De Enk in Rotterdam
za 27/1 16:00HKV / Ons Eibernest B2 - Twist B2HKV/Ons Eibernesthal in Den Haag
za 27/1 16:00KZ Danaiden A2 - HKV / Ons Eibernest A2Drie Oktoberhal in Leiden
za 27/1 16:10TOP / SolarCompleet A1 - HKV / Ons Eibernest A1De Korf in Sassenheim
za 27/1 17:15HKV / Ons Eibernest B3 - Tempo B3HKV/Ons Eibernesthal in Den Haag
za 27/1 17:15KVS / Maritiem 2 - HKV / Ons Eibernest 2De Blinkerd in Scheveningen
za 27/1 18:30HKV / Ons Eibernest 3 - De Wâlden 3HKV/Ons Eibernesthal in Den Haag
za 27/1 19:00KVS / Maritiem 1 - HKV / Ons Eibernest 1De Blinkerd in Scheveningen
za 27/1 19:25RWA 5 - HKV / Ons Eibernest 6Rhoon in Rhoon
zo 28/1 12:30HKV / Ons Eibernest 4 - Tilburg 3HKV/Ons Eibernesthal in Den Haag
zo 28/1 13:40HKV / Ons Eibernest 5 - Tilburg 4HKV/Ons Eibernesthal in Den Haag
zo 28/1 15:20Dubbel Zes 4 - HKV / Ons Eibernest 7Houtrust in Den Haag
week 5 : van dinsdag 30 januari 2018 t/m maandag 5 februari 2018
za 3/2 10:10Dubbel Zes E2 - HKV / Ons Eibernest E2Gaslaan in Den Haag
za 3/2 11:00HKV / Ons Eibernest E1 - Die Haghe E2HKV/Ons Eibernesthal in Den Haag
za 3/2 11:00HKV / Ons Eibernest F1 - Nieuwerkerk F6HKV/Ons Eibernesthal in Den Haag
za 3/2 12:00HKV / Ons Eibernest D1 - VEO D1HKV/Ons Eibernesthal in Den Haag
za 3/2 12:15De Meervogels B1 - HKV / Ons Eibernest B1De Veur in Zoetermeer
za 3/2 12:30Nieuwerkerk B2 - HKV / Ons Eibernest B2De Kleine Vink in Nieuwerkerk ad IJssel
za 3/2 13:30HKV / Ons Eibernest A1 - Oranje Wit A1HKV/Ons Eibernesthal in Den Haag
za 3/2 15:00HKV / Ons Eibernest C1 - KOAG C1HKV/Ons Eibernesthal in Den Haag
za 3/2 15:15Tempo B3 - HKV / Ons Eibernest B3Limeshallen in Alphen ad Rijn
za 3/2 16:15HKV / Ons Eibernest A2 - Velocitas A2HKV/Ons Eibernesthal in Den Haag
za 3/2 17:45HKV / Ons Eibernest 2 - PKC / SWKGroep 4HKV/Ons Eibernesthal in Den Haag
za 3/2 19:30HKV / Ons Eibernest 1 - DOS 1HKV/Ons Eibernesthal in Den Haag
za 3/2 21:00HKV / Ons Eibernest 6 - GKV 3HKV/Ons Eibernesthal in Den Haag
zo 4/2 11:10KZ Danaiden 3 - HKV / Ons Eibernest 5Drie Oktoberhal in Leiden
zo 4/2 11:25DeetosSnel 4 - HKV / Ons Eibernest 4DeetosSnel-hal in Dordrecht
zo 4/2 12:30HKV / Ons Eibernest 7 - Achilles 9HKV/Ons Eibernesthal in Den Haag
zo 4/2 13:10OWK 2 - HKV / Ons Eibernest 3Rodenburghal in Leek
week 6 : van dinsdag 6 februari 2018 t/m maandag 12 februari 2018
za 10/2 10:30HKV / Ons Eibernest A1 - DeetosSnel A1HKV/Ons Eibernesthal in Den Haag
za 10/2 12:00HKV / Ons Eibernest C2 - Dubbel Zes C1HKV/Ons Eibernesthal in Den Haag
za 10/2 13:15HKV / Ons Eibernest F1 - Avanti F3HKV/Ons Eibernesthal in Den Haag
za 10/2 13:15HKV / Ons Eibernest E1 - TOP / SolarCompleet E5HKV/Ons Eibernesthal in Den Haag
za 10/2 14:35TOP / SolarCompleet B1 - HKV / Ons Eibernest B1De Korf in Sassenheim
za 10/2 14:45HKV / Ons Eibernest B3 - Sporting Trigon B1HKV/Ons Eibernesthal in Den Haag
za 10/2 15:30Korbis D1 - HKV / Ons Eibernest D1De Dreef in Waddinxveen
za 10/2 16:00HKV / Ons Eibernest B2 - Valto B3HKV/Ons Eibernesthal in Den Haag
za 10/2 16:05KCC / SO natural 3 - HKV / Ons Eibernest 2Schenkel in Capelle ad IJssel
za 10/2 17:15HKV / Ons Eibernest C1 - Vriendenschaar C1HKV/Ons Eibernesthal in Den Haag
za 10/2 18:25HKV / Ons Eibernest A2 - Haarlem A1HKV/Ons Eibernesthal in Den Haag
za 10/2 20:15De Meervogels 1 - HKV / Ons Eibernest 1De Veur in Zoetermeer
zo 11/2 12:00Phoenix 4 - HKV / Ons Eibernest 6De Veur in Zoetermeer
zo 11/2 12:30HKV / Ons Eibernest 4 - Phoenix 3HKV/Ons Eibernesthal in Den Haag
zo 11/2 13:45HKV / Ons Eibernest 3 - SCO 3HKV/Ons Eibernesthal in Den Haag
zo 11/2 15:20Die Haghe 8 - HKV / Ons Eibernest 7Sportcampus Zuiderpark in Den Haag
week 7 : van dinsdag 13 februari 2018 t/m maandag 19 februari 2018
za 17/2 09:00ONDO F5 - HKV / Ons Eibernest F1De Hoekstee in Hoek van Holland
za 17/2 10:00Achilles E3 - HKV / Ons Eibernest E2Sportcampus Zuiderpark in Den Haag
za 17/2 11:00HKV / Ons Eibernest D1 - Korbis D1HKV/Ons Eibernesthal in Den Haag
za 17/2 12:30HKV / Ons Eibernest B1 - KZ / Hiltex B1HKV/Ons Eibernesthal in Den Haag
za 17/2 13:05Futura E1 - HKV / Ons Eibernest E1Zuidhaghe in Den Haag
za 17/2 14:00HKV / Ons Eibernest C2 - Futura C1HKV/Ons Eibernesthal in Den Haag
za 17/2 15:00TOP / SolarCompleet B5 - HKV / Ons Eibernest B3De Wasbeek in Sassenheim
za 17/2 16:00Nieuwerkerk A1 - HKV / Ons Eibernest A1De Kleine Vink in Nieuwerkerk ad IJssel
za 17/2 16:00ALO A1 - HKV / Ons Eibernest A2Ockenburgh in Den Haag
za 17/2 16:25Heerenveen 3 - HKV / Ons Eibernest 3Blauw-Wit hal in Heerenveen
za 17/2 16:30Fortuna / Delta Logistiek B4 - HKV / Ons Eibernest B2Fortuna-hal in Delft
za 17/2 16:30ONDO C1 - HKV / Ons Eibernest C1Westlandhal in ’s-Gravenzande
za 17/2 18:30HKV / Ons Eibernest 2 - Die Haghe 2HKV/Ons Eibernesthal in Den Haag
za 17/2 20:00HKV / Ons Eibernest 1 - KVA 1HKV/Ons Eibernesthal in Den Haag
zo 18/2 12:30HKV / Ons Eibernest 7 - Fortuna / Delta Logistiek 7HKV/Ons Eibernesthal in Den Haag
zo 18/2 14:40Refleks 4 - HKV / Ons Eibernest 5Marimbahal in Rijswijk
zo 18/2 15:50Refleks 3 - HKV / Ons Eibernest 4Marimbahal in Rijswijk
week 8 : van dinsdag 20 februari 2018 t/m maandag 26 februari 2018
za 24/2 10:00Nieuwerkerk F6 - HKV / Ons Eibernest F1De Kleine Vink in Nieuwerkerk ad IJssel
za 24/2 14:00GKV C1 - HKV / Ons Eibernest C2Overbosch in Den Haag
zo 25/2 12:30HKV / Ons Eibernest 6 - Dubbel Zes 2HKV/Ons Eibernesthal in Den Haag
zo 25/2 13:00SCO 3 - HKV / Ons Eibernest 3De Oolde Steense in Wolvega
week 9 : van dinsdag 27 februari 2018 t/m maandag 5 maart 2018
za 3/3 11:00Groen Geel B1 - HKV / Ons Eibernest B1Groen-Geelhal in Wormer
za 3/3 11:30Lynx E1 - HKV / Ons Eibernest E2Sporthal Leidschenveen in Den Haag
week 10 : van dinsdag 6 maart 2018 t/m maandag 12 maart 2018
vr 9/3 19:00Sporting Trigon B1 - HKV / Ons Eibernest B3De Does in Leiderdorp
za 10/3 10:00Phoenix D1 - HKV / Ons Eibernest D1Oosterpoort in Zoetermeer
za 10/3 12:00HKV / Ons Eibernest F1 - IJsselvogels F3HKV/Ons Eibernesthal in Den Haag
za 10/3 12:00HKV / Ons Eibernest E1 - VEO E2HKV/Ons Eibernesthal in Den Haag
za 10/3 12:00HKV / Ons Eibernest E2 - KVS / Maritiem E4HKV/Ons Eibernesthal in Den Haag
za 10/3 12:15Refleks C2 - HKV / Ons Eibernest C2De Schilp in Rijswijk
za 10/3 13:30HKV / Ons Eibernest A1 - PKC / SWKGroep A1HKV/Ons Eibernesthal in Den Haag
za 10/3 15:00HKV / Ons Eibernest C1 - Maassluis C1HKV/Ons Eibernesthal in Den Haag
za 10/3 16:15HKV / Ons Eibernest B2 - Korbis B2HKV/Ons Eibernesthal in Den Haag
za 10/3 17:30HKV / Ons Eibernest B3 - Pernix B2HKV/Ons Eibernesthal in Den Haag
za 10/3 17:45Excelsior 2 - HKV / Ons Eibernest 2De Buitenhof in Delft
za 10/3 18:45HKV / Ons Eibernest A2 - Fiks A1HKV/Ons Eibernesthal in Den Haag
za 10/3 19:15BEP 1 - HKV / Ons Eibernest 1Beukenkamp in Purmerend
zo 11/3 12:10Phoenix 6 - HKV / Ons Eibernest 7De Veur in Zoetermeer
zo 11/3 12:35HKV / Ons Eibernest 3 - Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 2HKV/Ons Eibernesthal in Den Haag
zo 11/3 13:45HKV / Ons Eibernest 4 - Fortuna / Delta Logistiek 4HKV/Ons Eibernesthal in Den Haag
zo 11/3 14:55HKV / Ons Eibernest 5 - Achilles 5HKV/Ons Eibernesthal in Den Haag
zo 11/3 16:45Futura 4 - HKV / Ons Eibernest 6Zuidhaghe in Den Haag
week 11 : van dinsdag 13 maart 2018 t/m maandag 19 maart 2018
za 17/3 11:00TOP / SolarCompleet E5 - HKV / Ons Eibernest E1De Korf in Sassenheim