NK Website Banner

U wordt doorgestuurd naar haagskorfbal.nl na 6 seconden

NK Website Banner

BinKix Kerst

Wedstrijdprogramma

Korfbal Competitie Overzicht | programma1819veld
week 21 : van dinsdag 21 mei 2019 t/m maandag 27 mei 2019
di 21/5 19:30Haarlem B1 - HKV / Ons Eibernest B1Hoenstraat in Haarlem
do 23/5 19:30Nieuwerkerk A1 - HKV / Ons Eibernest A1De Kleine Vink in Nieuwerkerk ad IJssel
za 25/5 09:00RWA F1 - HKV / Ons Eibernest F1Landweg in Poortugaal
za 25/5 10:00ALO E4 - HKV / Ons Eibernest E2Bosjes van Pex in Den Haag
za 25/5 12:00HKV / Ons Eibernest E3 - Valto E7HKV/Ons Eibernest in Den Haag
za 25/5 12:00Refleks D2 - HKV / Ons Eibernest D1Prinses Irene in Rijswijk
za 25/5 12:30HKV / Ons Eibernest F2 - ONDO F5HKV/Ons Eibernest in Den Haag
za 25/5 13:30HKV / Ons Eibernest E1 - ALO E2HKV/Ons Eibernest in Den Haag
za 25/5 13:30ODO A2 - HKV / Ons Eibernest A3De Commandeur in Maasland
za 25/5 14:30HKV / Ons Eibernest C1 - Die Haghe C2HKV/Ons Eibernest in Den Haag
za 25/5 14:30Fortuna / Delta Logistiek B2 - HKV / Ons Eibernest B2Kruithuisweg-Oost in Delft
za 25/5 16:00HKV / Ons Eibernest A1 - DSC A1HKV/Ons Eibernest in Den Haag
za 25/5 16:00HKV / Ons Eibernest A2 - Achilles A4HKV/Ons Eibernest in Den Haag
zo 26/5 11:00HKV / Ons Eibernest 6 - Refleks 6HKV/Ons Eibernest in Den Haag
zo 26/5 12:30HKV / Ons Eibernest 5 - AW.DTV 4HKV/Ons Eibernest in Den Haag
zo 26/5 13:00Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 2 - HKV / Ons Eibernest 2Sportcomplex bij basissschool in Reduzum
zo 26/5 13:00ZKV 2 - HKV / Ons Eibernest 3Hoornseveld in Zaandam
zo 26/5 14:00HKV / Ons Eibernest 4 - DSC 4HKV/Ons Eibernest in Den Haag
zo 26/5 14:30OWK 1 - HKV / Ons Eibernest 1De Gaveborg in Oostwold
week 22 : van dinsdag 28 mei 2019 t/m maandag 3 juni 2019
di 28/5 19:30HKV / Ons Eibernest B1 - Haarlem B1HKV/Ons Eibernest in Den Haag
za 1/6 09:00KVS / Maritiem F1 - HKV / Ons Eibernest F1Cas van Dijkpark in Scheveningen
za 1/6 09:00ONDO D2 - HKV / Ons Eibernest D1Juliana Sportpark in ’s-Gravenzande
za 1/6 11:00ODO B1 - HKV / Ons Eibernest B2De Commandeur in Maasland
za 1/6 11:00KZ Danaiden B1 - HKV / Ons Eibernest B1Montgomerystraat in Leiden
za 1/6 11:00HKV / Ons Eibernest F2 - Dubbel Zes F1HKV/Ons Eibernest in Den Haag
za 1/6 12:00HKV / Ons Eibernest E3 - Avanti E6HKV/Ons Eibernest in Den Haag
za 1/6 12:20ONDO A3 - HKV / Ons Eibernest A3Juliana Sportpark in ’s-Gravenzande
za 1/6 13:15GKV A2 - HKV / Ons Eibernest A2Bezuidenhoutseweg in Den Haag
za 1/6 14:00Wageningen 2 - HKV / Ons Eibernest 2Het Binnenveld in Wageningen
za 1/6 14:30HKV / Ons Eibernest C1 - Weidevogels C1HKV/Ons Eibernest in Den Haag
za 1/6 15:30SKF 1 - HKV / Ons Eibernest 1De Groene Velden in Veenendaal
zo 2/6 11:00HKV / Ons Eibernest 4 - KZ / Thermo4U 5HKV/Ons Eibernest in Den Haag
zo 2/6 12:30HKV / Ons Eibernest 5 - Refleks 5HKV/Ons Eibernest in Den Haag
zo 2/6 15:00Groen Geel 3 - HKV / Ons Eibernest 3Trickelsoord in Wormer
week 23 : van dinsdag 4 juni 2019 t/m maandag 10 juni 2019
di 4/6 18:00HKV / Ons Eibernest E2 - Lynx E2HKV/Ons Eibernest in Den Haag
do 6/6 18:00HKV / Ons Eibernest F1 - KVS / Maritiem F1HKV/Ons Eibernest in Den Haag
za 8/6 11:00HKV / Ons Eibernest A1 - PKC / SWKGroep A1HKV/Ons Eibernest in Den Haag
week 24 : van dinsdag 11 juni 2019 t/m maandag 17 juni 2019
di 11/6 18:00HKV / Ons Eibernest E1 - Refleks E2HKV/Ons Eibernest in Den Haag
di 11/6 19:00HKV / Ons Eibernest B2 - ODO B1HKV/Ons Eibernest in Den Haag
do 13/6 20:15HKV / Ons Eibernest 6 - Movado 4HKV/Ons Eibernest in Den Haag
za 15/6 10:45Achilles E1 - HKV / Ons Eibernest E1Pomonaplein in Den Haag
za 15/6 11:00Die Haghe E2 - HKV / Ons Eibernest E2Baambruggestraat 10 in Den Haag
za 15/6 11:00KVS / Maritiem F2 - HKV / Ons Eibernest F2Cas van Dijkpark in Scheveningen
za 15/6 11:15HKV / Ons Eibernest B1 - KVS / Maritiem B1HKV/Ons Eibernest in Den Haag
za 15/6 11:30Excelsior E7 - HKV / Ons Eibernest E3Biesland in Delft
za 15/6 11:30HKV / Ons Eibernest F1 - Maassluis F1HKV/Ons Eibernest in Den Haag
za 15/6 11:30Fortuna / Delta Logistiek C3 - HKV / Ons Eibernest C1Kruithuisweg-Oost in Delft
za 15/6 11:45HKV / Ons Eibernest A3 - Excelsior A3HKV/Ons Eibernest in Den Haag
za 15/6 12:30HKV / Ons Eibernest 3 - DES 2HKV/Ons Eibernest in Den Haag
za 15/6 12:30HKV / Ons Eibernest D1 - Achilles D1HKV/Ons Eibernest in Den Haag
za 15/6 13:15HKV / Ons Eibernest A2 - Phoenix A3HKV/Ons Eibernest in Den Haag
za 15/6 13:30HKV / Ons Eibernest B2 - Dubbel Zes B1HKV/Ons Eibernest in Den Haag
za 15/6 14:00HKV / Ons Eibernest 2 - Unitas / Perspectief 3HKV/Ons Eibernest in Den Haag
za 15/6 15:30HKV / Ons Eibernest 1 - Unitas / Perspectief 1HKV/Ons Eibernest in Den Haag
za 15/6 16:00Synergo 3 - HKV / Ons Eibernest 4Veld Synergo in Utrecht
zo 16/6 13:30Fortuna / Delta Logistiek 8 - HKV / Ons Eibernest 6Kruithuisweg-Oost in Delft
zo 16/6 14:30Sporting Trigon 5 - HKV / Ons Eibernest 5Zoeterwoudsesingel in Leiden
week 25 : van dinsdag 18 juni 2019 t/m maandag 24 juni 2019
za 22/6 11:15Phoenix A3 - HKV / Ons Eibernest A2Van Doornenplantsoen in Zoetermeer
zo 23/6 11:30Movado 4 - HKV / Ons Eibernest 6Patersweg in Dordrecht